Tel: (61) 851-05-18 w. 21, 662 22 11 33
logo-txt

Rekrutacja

Zapisz się do szkoły policealnej.
Skorzystaj z formularza.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij rekrutację

Lokalizacje:Zdobądź zawód zupełnie za darmo!

Wzmocnij swoją pozycję na rynku pracy!

Wybierz jeden z czterech atrakcyjnych kierunków!

Studia 2w1 - zdobądź wykształcenie oraz zawód!

Zyskaj dodatkowy atut i zawodowe wykształcenie

Strona główna » Aktulaności » Szkoła Policealna w Gdańsku - otwarcie wrzesień 2014

Szkoła Policealna w Gdańsku - otwarcie wrzesień 2014

2014/07/04

Już od września br. zapraszamy do nowo powstałej Szkoły Policealnej przy Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Gdańsku. Szkoła będzie kształciła w trzech zawodach: technik archiwista, technik bezpieczeństwa i higieny pracy oraz technik rachunkowości. Kolejne zawody już niebawem!

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem
58 341 98 51 lub 58 305 41 13 wew.16.
 

Gdańsk - miasto o niepowtarzalnym klimacie, pełne urokliwych zaułków, budowli i pomników, będących świadectwem setek lat historii. To miejsce, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, bogactwo zabytków architektonicznych koresponduje z charakterystyczną perspektywą Żurawi, a szum morza koi burzliwe wspomnienia wydarzeń Solidarności.

Wielu turystów mówi, że to miasto nie tylko warto zobaczyć, ale także rzetelnie zwiedzić. Ratusz Głównego Miasta, Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Bazylika Mariacka czy Dom Uphagena, zapraszający w gościnę na „muzyczne niedziele”, to niektóre spośród całej plejady obiektów, gotowych wyryć w pamięci wspomnienia najbardziej wymagającym turystom. 

Liczne muzea, jarmarki, uliczne spektakle teatralne, scena operowa i Filharmonii Bałtyckiej, ale także dyskoteki i kameralne kafejki, przyciągają licznych gości, również zagranicznych. Wielu z nich to młodzi ludzie, którzy szukają swojego miejsca, a chcąc zapuścić korzenie, „cumują” przy jednej z miejskich uczelni.

         

  W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z mgr Elżbietą Lomber ([email protected]) od poniedziałku do piątku w godzinach od 08.00 do 16.00 pod numerem telefonu 58 341 98 51 w. 16

Niniejszy formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać na podany adres mailowy. 

 Zapraszamy do osobistego złożenia dokumentów (cztery fotografie, świadectwo ukończenia szkoły średniej lub odpis, opinia lekarza o braku przeciwwskazań do nauki) od poniedziałku do soboty w punkcie informacyjno - rekrutacyjnym Uczelni przy ul. Marynarki Polskiej 15 w Gdańsku.

 Serdecznie zapraszamy do Szkoły Policealnej!

Kontakt:

Gdańsk 80-557, ul. Marynarki Polskiej 15 
tel. 58/ 341-98-51 w.16
e-mail: 
[email protected]


 OFERTA EDUKACYJNA: 

  


 

Facebook comments