Tel: (61) 851-05-18 w. 21, 662 22 11 33
logo-txt

Rekrutacja

Zapisz się do szkoły policealnej.
Skorzystaj z formularza.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij rekrutację

Lokalizacje:Zdobądź zawód zupełnie za darmo!

Wzmocnij swoją pozycję na rynku pracy!

Wybierz jeden z czterech atrakcyjnych kierunków!

Studia 2w1 - zdobądź wykształcenie oraz zawód!

Zyskaj dodatkowy atut i zawodowe wykształcenie

Strona główna » Artykuł » Nauka w Gdańsku

Nauka w Gdańsku

Gdańsk - miasto o niepowtarzalnym klimacie, pełne urokliwych zaułków, budowli i pomników, będących świadectwem setek lat historii. To miejsce, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, bogactwo zabytków architektonicznych koresponduje z charakterystyczną perspektywą Żurawi, a szum morza koi burzliwe wspomnienia wydarzeń Solidarności.

Wielu turystów mówi, że to miasto nie tylko warto zobaczyć, ale także rzetelnie zwiedzić. Ratusz Głównego Miasta, Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Bazylika Mariacka czy Dom Uphagena, zapraszający w gościnę na „muzyczne niedziele”, to niektóre spośród całej plejady obiektów, gotowych wyryć w pamięci wspomnienia najbardziej wymagającym turystom. 

Liczne muzea, jarmarki, uliczne spektakle teatralne, scena operowa i Filharmonii Bałtyckiej, ale także dyskoteki i kameralne kafejki, przyciągają licznych gości, również zagranicznych. Wielu z nich to młodzi ludzie, którzy szukają swojego miejsca, a chcąc zapuścić korzenie, „cumują” przy jednej z miejskich szkół.

         

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt poprzez adres poczty elektronicznej:[email protected] lub pod numerami telefonu 58 341 98 51 wew. 16 / 58 305 41 13 wew. 16 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 08.00 do 16.00).

Niniejszy formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać na podany adres mailowy. 

 Zapraszamy do osobistego złożenia dokumentów (cztery fotografie, świadectwo ukończenia szkoły średniej lub odpis, opinia lekarza o braku przeciwwskazań do nauki) od poniedziałku do soboty w punkcie informacyjno - rekrutacyjnym Uczelni przy ul. Marynarki Polskiej 15 w Gdańsku.

 Serdecznie zapraszamy do Szkoły Policealnej!

Kontakt:

Gdańsk 80-557, ul. Marynarki Polskiej 15 
tel. 58 341-98-51 wew .16 / 58 305 41 13 wew. 16
e-mail: 
[email protected]


 OFERTA EDUKACYJNA: