Tel: (61) 851-05-18 w. 21, 662 22 11 33
logo-txt

Rekrutacja

Zapisz się do szkoły policealnej.
Skorzystaj z formularza.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij rekrutację

Lokalizacje:Zdobądź zawód zupełnie za darmo!

Wzmocnij swoją pozycję na rynku pracy!

Wybierz jeden z czterech atrakcyjnych kierunków!

Studia 2w1 - zdobądź wykształcenie oraz zawód!

Zyskaj dodatkowy atut i zawodowe wykształcenie

Strona główna » Artykuł » Nauka w Gliwicach

Nauka w Gliwicach

Gliwice - miasto o ogromnym, naukowym potencjale, pełne zapleczy i laboratoriów nowoczesnych technologii, wyróżniające się słynną wieżą Radiostacji, najwyższą drewnianą konstrukcją świata,   wzniesioną w 1935 roku i okrzykniętą cudem techniki regionu. To tutaj ma powstać Śląskie Centrum Nauki, projektowane na wzór słynnego już „gmachu” Kopernika w Warszawie.  

Gliwice to miasto pełne zieleni, kunsztownych kwiatowych kompozycji, zadbanych uliczek i obiektów architektonicznych. Usytułowane w  pobliżu Cieszyna i Żywca, przyciąga  nie  tylko  pasjonatów  świata techniki, ale też wielbicieli przyrody i tych, którzy lubią wędrówki po malowniczych szlakach. Warto zatrzymać się w tutejszej Palmiarni Miejskiej, stanowiącej ułudę tropikalnej wyspy, wtopionej w centrum nowoczesnej aglomeracji.

Gliwice to także kultura przez duże "K", zarówno za sprawą wydarzeń plenerowych, jak i Gliwickiego Teatru Muzycznego, który na swoich deskach, od lat, gości wiele sław.

       Wcelu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z mgr Natalią Ulanowicz ([email protected]) od poniedziałku do piątku w godzinach od 08.00 do 16.00 pod numerem telefonu 32 335 40 19 wew. 14

 Niniejszy formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać na podany adres mailowy.

Zapraszamy do osobistego złożenia dokumentów (cztery fotografie, świadectwo ukończenia szkoły średniej lub odpis, opinia lekarza o braku przeciwwskazań do nauki) od poniedziałku do soboty w punkcie informacyjno - rekrutacyjnym Uczelni przy ul. Piłsudskiego 9 w Gliwicach. 

Serdecznie zapraszamy do Szkoły Policealnej!

Kontakt:

Gliwice 44-100, ul. Piłsudskiego 9
tel. 32/ 335-40-19
e-mail: [email protected]


Wyświetl większą mapę


 OFERTA EDUKACYJNA: