Tel: (61) 851-05-18 w. 21, 662 22 11 33
logo-txt

Rekrutacja

Zapisz się do szkoły policealnej.
Skorzystaj z formularza.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij rekrutację

Lokalizacje:Zdobądź zawód zupełnie za darmo!

Wzmocnij swoją pozycję na rynku pracy!

Wybierz jeden z czterech atrakcyjnych kierunków!

Studia 2w1 - zdobądź wykształcenie oraz zawód!

Zyskaj dodatkowy atut i zawodowe wykształcenie

Strona główna » Artykuł » Nauka w Poznaniu

Nauka w Poznaniu

Poznań - miasto trykających się Koziołków, szneki z glancem i legendarnej pyry, bardzo gościnne, zielone i bogate turystycznie.

Każdy zakątek miasta ma tutaj swoją specyfikę. Różnorodność  ukrywa się pod płaszczem historii miasta, która pamięta  zabytki,  budowane za pierwszych władców Polski, jak i te XVI –wieczne, symbolizujące erę „złotego wieku”. Długofalowy rozkwit miasta sprawił, że Poznań można pokochać za jego wielobarwność. Wciąż nie odkryto wielu jego tajemnic, podziemia miasta i forteczne korytarze nadal zaskakują archeologów i historyków, którzy godzinami mogą opowiadać legendy regionu.

Renesansowo-barokowy Stary Rynek, ubogacony pięknymi i magicznymi kamienicami, średniowieczny Ostrów Tumski,  monumentalny Zamek Cesarski, po korytarzach którego spacerował sam cesarz Wilhelm II czy  Katedra Poznańska, sięgająca początków chrześcijaństwa w Polsce, to tylko kilka reprezentatywnych obiektów, z całej plejady miejsc wartych poznania.

Życie kulturalne kwietnie tu na potęgę. Na co dzień prężnie swój repertuar prezentują teatry i Filharmonia Poznańska, latem nad brzegiem jeziora i w scenerii innych akustycznych zakątków, rozbrzmiewa Festiwal maltański, który od lat zaskakuje swym fenomenem, zarówno  koneserów, jak i masowych odbiorców sztuki.          

Mamy szczęście, że w tej wyjątkowej stolicy Wielkopolski, od 2004 r., funkcjonuje główna siedziba naszej Szkoły Policalnej. Z przyjemnością i dumną zapraszamy wszystkich mieszkańców Poznania oraz zauroczonych wizytówką miasta przejezdnych do wspólnej edukacyjnej „przygody”.  

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z dr Agnieszką Rutą ([email protected]) od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 61 850 518 w. 21.

                         Niniejszy formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać na podany adres mailowy.

Zapraszamy do osobistego złożenia dokumentów (cztery fotografie, świadectwo ukończenia szkoły średniej lub odpis, opinia lekarza o braku przeciwwskazań do nauki) od poniedziałku do soboty w punkcie informacyjno - rekrutacyjnym Uczelni przy ul. Orzeszkowej 1.

Kontakt:
Poznań 60-778, ul. Elizy Orzeszkowej 1 
tel. 61/8510 - 518  w.21
e-mail: [email protected]


Wyświetl większą mapę


OFERTA EDUKACYJNA: